9 muaj rresht/ Lum Eduarti qe e ka! Arbana çudit fansat me kete veprim, nxjerr fotot

Moderatorja e njohur për publikun, Arbana Osmani ka zbuluar nepsin që ka në këto muaj të ëmbël. Bëhet fjalë për një miks galete hudhra, majdanoz, vaj ulliri dhe parmixhano. Pasi i përgatit dhe i skuq me kapak, Arbana tregon entuziazmin që ka për ti shijuar. Me këtë zbuluam edhe një prej ushqimeve për të cilat ka më shumë neps gjatë shtatzënisë.

Kujtojmë se moderatorja është në pritje të një fëmije me fotografin Eduart Grishaj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*