“A nuk ke frikë se të shkrihet gj oksi?”, ish-banorja e ‘Big Brother’ i kthehet keq fansit! (REPLIKAT)

Që pas daljes nga reality show “Big Brother”, Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjetet sociale. Pak kohë më parë ajo bëri operacion gjo ksin dhe e tregoi hapur në Instagram.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një foto nga plazhi. Ajo ka pozuar me rrobabanjo, duke vënë në pah format trupore. Një ndër ndjekëset i ka shkruar: “A nuk fr ikësohesh se shkrihet gjoksi?”.

“A nuk ke frikë se të shkrihet gj oksi?”, ndjekësi i

Ish-banorja e Big Brother nuk ia ka kursyer një përgjigje. “Nëse do isha injorante po do fri kësohesha, por ja që s’jam”, ka replikuar ajo.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*