Agron Llakaj humb njeriun e zemres, perlot rrjetin me dedikimin (Foto)

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për personin e dashur në familje që ka ndërruar jetë.

Ai ka publikuar fotografinë e nënës së ndjerë, shkruan fjalët prekëse duke kujtuar gjithçka i ka thënë para se të largohej nga jeta.

Mesazhi i Agron Llakajt

“…ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,

shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*