Ak.sident i tm.errshem në autostradën Tiranë-Durrës, pl.agosen katër vajza

Katër vajza raportohet se kanë mbetur të pla gosura si pasojë e një aks identi të ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Paraprakisht, bëhet me dije se mjeti i drejtuar nga shtetasi P.P është për plasur me mjetin tjetër të drejtuar nga shtetasi J.P. Si pasojë e përp lasjes kanë mbetur të pl agosura shtetaset D.M 21 vjeçe, E.B 33 vjeçe, L.M 21 vjeçe dhe L.D 43 vjeçe.

Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj si dhe lirimin e qarkullimit.

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 23.07.202, rreth orës 07:20, në rrugën dytësore Tiranë- Durrës, janë përfshirë në aks ident mjeti me drejtues P.P., me mjetin me drejtues J.P., dhe për pasojë janë d ëmtuar pasagjerët D.M.,21 vjeçe, E.B., 33 vjeçe, L.M.,21 vjeçe dhe L.D., 42 vjeçe, të cilat u dërguan në spital, dhe ndodhen jashtë rr ezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*