Ambulanca v.rau 10 vjeçarin në Kakavijë, Edi Rama ben cfare nuk p.ritej: Ja cfare kemi vendosur për familjen e tij

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në Kakavijë,ku autoambulanca për plási për vd.èkjè një fëmijë dhjetë vjeçar.

Rama bën me dije se qeveria ka vendosur të asistojë familjen e të míturit, ku sipas Ramës, i prèu rrugën autoambulancës në Kakavijë, me një shumë prej 500.000 lekësh të reja.

Reagon Rama: Sot vendosëm që si qeveri të asistojmë familjen e të miturit që h.ùmbi tr.agjíkísht jetën pasi i pr.èu rrugën autoambulancës në Kakavi, me një shumë prej 500.000 lekësh të reja, duke i rishprehur dhe njëherë familjes ngùshëllimet tona më të ndjera. Engjèlli i vogël u dhëntë forcë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*