Arbana Osmani preket nga koronavirusi? Xhemi Shehu dhe bukuroshja shtatzene bejne deklaraten e papritur

Arbana Osmani ka treguar se është një person që shqetësohet vazhdimisht për shëndetin e saj, veçanërisht tani që është në pritje të ëmbël!

Në një postim të fundit në Instagram, ku ka publikuar një meme, moderatorja shqiptare tregon llojin e bisedave që bën me mikeshën e saj të ngushtë Xhemi Shehun, në lidhje me frikën nga koronavirusi.

“Unë një person hipokondriak (që është në ankth për shëndetin) duke folur me shoqen time të ngushtë për koronavirusin:

-Me vërtet po mendoj të testohem, ndonjëherë nuk marr frymë!

-Ti s’merr dot frymë pasi je e shëndoshë”!

Këto janë pasojat e shtatzënisë dhe Arbana, e cila tani duhet të jetë në tremujorin e fundit, po i përjeton në një periudhë të vështirë pandemie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*