Arbana Osmanin u nda pas dashurise me Eduartin, por ja kush eshte ish burri i moderatores qe gjithmone na e fshehu

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, pasi emisionet dhe spektaklet që ka drejtuar ndër vite kanë rezultuar një sukses i garantuar.

Po flasim për prezantuesen e njohur të Top Channel, Arbana Osmanin.

Arbana edhe pse është një personazh shumë i njohur në shoëbizin shqiptar është munduar që gjithmonë familjen e saj ta mbaja larg vëmendjes së mediave, por kjo ndryshoi pas ndarjes nga bashkeshorti, dhe lidhjes se saj me Eduartin ku tashme eshte dhe shtatzene.

Por kush është ish burri i Arbana Osmanit? Ai quhet Ardit është financier me profesion.

Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana, ata janë prindërit e një djali. Pas ndarjes qe thuhet se nuk u prit mire, Arditi u largua nga Shqiperia drejt amerikes. /ShkodraNews

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*