Aurela Gaçes i vje dhin faqen në Facebook, nuk e b.esoni se çfarë i postojnë

Këngëtares së njohur Aurela Gaçe, i kanë ha ckuar profilin e saj zyrtar në Facebook. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, ku njofton dhe se po punon për rikthimin e faqes, që kishte jo pak por 700 mijë ndjekës.

Ndërkohë që në faqen e saj, e cila tashmë menaxhohet nga persona të panjohur, janë postuar video të ndryshme, me kafshë apo pa kuptim.

Së fundi këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të fundit, e cila është pritur mjaft mirë nga fansat, por që gëzimi duket se i është ndërprerë përkohësisht nga kjo eksperiencë e pakëndshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*