B.efason me deklaratën këngëtarja shqiptare pas arr.estimit me a.rme, le pa f.jale policine

Fjolla Morina u arr estua mesditën e djeshme në pikën kufitare të Morinës, pasi në çantën e dorës iu gjet një ar më tip pist oletë me 23 fi shekë.

Këngëtarja u kap në vijën e dytë të kontrollit në Morinë, teksa po udhëtonte me një makinë “Audi Q7”. Policia sekuestroi edhe një pi stoletë si dhe ka arr estuar edhe dy personat e tjerë , të cilët po udhëtonin me të, përkatësisht F.M., 29 vjeç dhe F.S., 29 vjeç. Pas arrestimit këngëtarja përfundoi në spital, për shkak se nuk po ndihej mirë. Ajo ka treguar para policëve se kishte kohë që e kishte harruar ar mën në çantë, pasi këto të fundit i ndërron shpesh.

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe a rmën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam haruar aty, dhe sot e mora çantën pa ditur që pistoleta ishte ende aty brenda dhe udhëtova drejt Shqipërisë”, është shprehur ajo. Fjolla njëherësh është është shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo para disa ditësh tregoi veturën luksoze që iu bë dhuratë, një “Audi Q7” (mjeti me të cilën u kap në Morinë).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*