“Budallallëku nuk ka brirë”. Arbana Osmani shp erthen keq pas shtatezanise, cfare ndodhi dje

Moderatorja Arbana Osmani ka reaguar pak më parë lidhur me lajmin që qarkullpoi në media se ajo ndihej e vetmuar, kjo për shkak të një shprehje të përdorur nga vetë moderatorja në Instagram ku shprehej se “Psikologjia thotë se personi që përpiqet të bëjë këdo të lumtur, përfundon duke u ndjerë më i vetmuari.”

Duket se Arbanës nuk i ka pëlqyer aspak se si është trajtuar dhe ka bërë një reagim sërish nëpërmjet një postimi duke shkruar: Nga seria ”budallallëku nuk ka brirë”, duke lënë të nënkuptohet se ajo ka qenë thjesht një shprehje që i ka pëlqyer dhe ka menduar ta ndajë me ndjekësit e saj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*