Cm endet djali ne mes te Tiranes, hap krahun ne rruge dhe ma sturbohet brenda makinës (Video)

Ndodh edhe kjo në Tiranë. Një ri mast urbohet brenda mjetit të tij në rrugën e Kavajës në Tiranës. Gjithçka shihet qartë në pamjet e mëposhtme të publikua nga JOQ, ku i riu nuk heziton në asnjë moment, ndërkohë që një person jashtë makine e filmon.

“Pershendetje duke qene se eshte kjo situata qe po fls per man iaket,pedo filet dhe perdh unuesit doja tju dergoja nje video te nje ngjarje qe ndodhi para 1 jave ne rrugen e Kavajes. Nje person qe mastu rbohej ne makine dhe e kishte parkuar makinen ne rrugen kryesore ku ka levizje njerezish dhe dyqane ku kryesisht punojne vajza te reja. Anonim…” , shprehet qytetari i cili realizoi edhe videon.

Mesa duket i riu nuk ka pritur të shkojë në shtëpi për t’u relaksuar, por “nevojën personale” e kreu në mes të rrugës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*