Dalin mesazhet/ Genta e Big Brother i nis video dhe foto er.otike, reperi shqiptar e lë si m*t me atë që i bën

E mbani mend Gentën nga Korça e cila ishte disa vite më parë pjesë e Big Brother?

Edhe pse këto vitet e fundit ka ndryshuar shumë, pas ndërhyrjeve etetetike në fytyrë, humori i saj mbetet i njëjtë.

Në një foto të postuar në Instagram ajo ka treguar sesi reperi i njohur, Unikatil, edhe pse ajo i bën tag në shumë foto dhe video, ai nuk e merr mundimin as për t’ia hapur./ ShkodraNews

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*