Dalin pamjet/ Brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit, ja ku jeton ajo me Eduartin

Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te dashura dhe te komentuara ne mediat roze.

Ndërkohë mikja e saj moderatorja Xhemi Shehu ka zbuluar një detaj të ri nga familja e Arbanës. Ajo ka publikuar një foto nga shtëpia e Arbanës dhe të gjithë mbetën pa fjalë nga luksi.

“Mirëmëngjesi tek shtëpia e Panës”, ka shkruar Xhemi teksa shihet e ulur në një kolltuk të bardhë ndërkohë që shijon pamjen e natyrës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*