Dalin pamjet e rënda nga plazhi i njohur, sh.err e gr.ushte mes të rinjve (Video)

Këto janë pamjet nga një plazh në Kent i mbushur me pushues, kur shp ërtheu një sh err i madh me të shara dhe me përdorimin e forcës.

Teksa Britania lehtësoi masat kufizuese për shkak të pandemisë, në këtë plazh distancimi social u harrua.

Pamjet që janë filmuar në Broadstairs, Kent, tregojnë plazhistët në një “luftë” me njëri-tjetrin.

Në video dëgjohen meshkujt duke bërtitur dhe of enduar njëri-tjetrin para se të plaste gr ushti. Arsyeja e zënkës nuk dihet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*