Dalin pamjet e trishta ne Mamurras, momenti kur e moshuara gjendet e dj.egur në shtepi (Video)

Një e moshuar u gjet e dj egur në një banesën e saj në Mamurras vetëm pak orë më parë. Mësohet se e moshuara jetonte e vetme prej kohësh.

Vi ktima 69-vjeçare nështë identifikuar si Gjeline Hoti, ndërkohë që dyshohet se kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë.

Së fundmi janë publikuar nga Faxnews pamjet e rënda kur forcat zja rrëfikëse kanë gjetur të moshuarën. Ata kanë shqyer derën me mjete të forta dhe e kanë gjetur 69-vjeçaren të pajetë në kuzhinë.

Ajo ka dj egie në trup të cilat mendohen se janë shkaktuar ditë më parë.

Ende nuk ka detaje të tjera lidhur me ngjarjen.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*