Dashnori nxjerr foton e Inis Gjonit para shume viteve ne rini, a e mbani mend si dukeshin? (foto)

Vitet kalojnë dhe shpesh herë falë rrjeteve sociale personazhe të njohur të showbizit shqiptar bëhen nostalgjikë për të shkuarën.

Ka qenë këngëtari i mirënjohur që ka publikuar në profilin e tij në Facebook një fotografi të shumë viteve më parë, ku ai ka pozuar krah ikonës së bukurisë shqiptare, ish-balerines, ish-prezantueses Inis Gjoni, transmeton ShkodraNews.

Komentet kanë qenë të shumta për dyshen dhe shumë e cilësojnë Inisin si një nga femrat më të bukura shqiptare me një “bukuri bio”.

Dashnor Diko është tërhequr nga muzika, kurse aktualisht Inis Gjoni është një regjisore shumë e suksesshme. /ShkodraNews

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*