Deputetja shqiptare ne zi! I vdes nena nga koronavirusi, përlot me fjalët prekëse: Nena ime iku, ajo me…(Foto)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka vdèkur e ëma. Ajo përmes llogarisë së saj në Facebook, ka bërë të ditur se nëna e saj ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19.

Ky është njoftimi i Hadrit: Te dashur shoke miq, dashamire!

Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! Iku mesuesja ime e jetes iku duke luftuar me semundjen e keti shekulli -covid

U prehte shpirti saj ne paqe!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*