Detaje te tr.ishta nga mb.ytja e 17 vjeçares në Velipojë, i riu që e la te mb.ytej rezulton i martuar në Angli

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rë ndë e ndodhur në Velipojë, ku u gjet e paj etë 17-vjeçarja Enisa Doda, pasi kishte dalë për një xhiro me skaf me 25-vjeçarin Indrit Bajraktari, i cili më pas është arr estuar nga policia.

Indrit Bajraktari, rezulton të jetë i martuar në shtetin anglez, thotë abcnews.al.

Mi steri i kësaj ngjarje tr agjike po thellohet edhe më tej, pasi nga aut opsia rezultoi se vajza kishte shenja dh une por ende është e paqartë se nga se janë shkaktuar.

Sipas policisë Bajraktari doli nga deti pa vajzën dhe pa motorin e ujit, ku më pas dhe gënjeu duke thënë se 17 vjeçaren e ka lënë në breg pranë xhaxhait të saj.

Gjatë xhiros me skaf vajza nuk e kishte jelekun dhe nuk dinte të notonte. Bajraktari ka deklaruar në polici se vajza ka rrëshkitur nga motori i ujit dhe është mb ytur në det.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*