“Do merrni nje vendim qe iu ndryshon jeten”, Meri Shehu paral ajmëron 2 shenja horoskopi, ja ç’po ju ndodh

Pavarësisht se planeti Mërkur dhe planeti Afërdita janë kthyer të kundërt, astrologe Meri bën të ditur se kjo është një periudhë e rëndësishme, sidomos për dy shenja të horoskopit, të cilat do duhet të marrin një vendim të rëndësishëm. Bëhet fjalë për Dashin dhe Ujorin. Për më shumë lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi: Do merrni nje vendim ne lidhje me jeten tuaj personale. Do kerkoni vemendjen e familjes per deshirat dhe vendimet tuaja. Mund te filloni nje bashkejetese

Demi: Nje ceshtje ekonomike dhe familjare do diskutohet .Pasuria e patundshme apo situatat e ngrira ekonomike do kerkohet te sqarohen apo te fillojne te funksionojne

Binjaket: Duhet ta ndjeni te nevojshme sot te merrni me shume informocion ne rruge konfidenciale per nje ceshtje pune apo prapaskene qe mund t’ju kene bere

Gaforrja: Ka ardhur momenti ne mendjen tuaj t’i thurni lavde vetes dhe ta vini ne rangun e nje statuje apo figure te shquar te te tjeret ta adhurojne

Luani: Nuk mund te adhuroni nje person qe eshte gjalle sikur te jete nje figure apo statuje e se kaluares ne jeten tuaj. Kjo ju nxjerr jashte realitetit dhe ju bene juve nje statuje ekzistence

Virgjeresha: Do kuptoni qe ne jeten tuaj rendesi te madhe kane ata persona qe te pakten nuk ju kane dhene shkelmin apo nuk ju kane penguar megjithese edhe kjo quhet e manget

Peshorja: Te adhuroni dike apo ta idealizoni sidomos ne lidhje me karrieren apo te ardhmen tuaj sot do te thote qe tek vetja nuk do gjeni rehati

Akrepi: Te importoni nje familje nga larg dhe ta beni pjese tuajen do ishte nje mesim per ata qe nuk dine te vleresojne njerezit e tyre kur i kane

Shigjetari: Duhet te krijoni nje model te ri financiar apo te studioni me shume figurat qe kane arritur sukses ekonomik per te hedhur edhe ju hapa te rendesishem ne kete drejtim

Bricjapi: Nese partnerin tuaj ne cift e vleresoni per bemat ne fushen e biznesit apo te marredhenieve nderkombetare, atehere nuk ju mbetet gje tjeter vetem ta prekni apo ledhatoni ftohte

Ujori: Duhet te riktheheni ne nje pune apo projekt se shpejti para se te beheni konfuz per talentin apo aftesite tuaja dhe te ndryshoni drejtim. Tani eshte momenti i drejtimit te duhur megjithese planetet jane permbys

Peshqit: C’rendesi ka kur ju vleresoni dhe adhuroni ne zemren tuaj dike dhe keni frike t’i afroheni apo krijoni distance. Mund te gjendet nje fije sado e prishur sa per te bere serisht lidhjen.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*