“Djali dhe vajza ime”, Alketa Vejsiu si asnjëherë publikon foto të fëmijëve nga pushimet luk soze (FOTO LAJM)

Fëmijët dhe bashkëshorti i Alketës kanë qenë deri më tani “mi ster” për shqiptarët.

Lart e poshtë janë marrë grimca informacionesh, por vetë moderatorja ka zgjedhur gjithmonë ti mbajë në privatësi të plotë

Moderatorja shumë e dashur për publikun ndodhet aktualisht me pushime së bashku me familjen e saj në bregdetin e jugut ku ka publikuar shpesh foto e video.

Por postimi i fundit i moderatores është shumë i veçantë pasi në të shfaqen fëmijët e saj, Lionel dhe Nikol.

“Piktura më e bukur e jetës sime. Djali dhe vajza ime”, shkruan Alketa krah fotos.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*