“Do iu fati qe prisnit “, ja si do të jetë kjo fundjavë sipas Paolo Fox për të gjithë shenjat e horoskopit

Dashi

Mundohuni të jetoni këtë fundjavë me kujdes. Nëse ka diçka për të sqaruar me disa njerëz, sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të përfitoni nga nesër.

E diela, megjithatë, mund të jetë një ditë më nervoze. Në punë rikuperoni, por ngadalë: ajo që ka rëndësi është që keni një projekt në dorë!

Në këtë periudhë ato janë kryesisht ide dhe projekte, frutat e vërteta që do të korrni nga shtatori e tutje.

Demi

Kjo fundjavë do të jetë plot dashuri . E diela, atëherë, premton të jetë një ditë fitimprurëse për projekte të reja.

Muaji Qershor është i rëndësishëm veçanërisht në lidhje me financat dhe punën tuaj.

Ende keni shumë për të bërë dhe, siç rekomandon horoskopi i Paolo Fox, duhet të përvishni mëngët, nesër! 2020 do të jetë viti i transformimit.

Binjakët

Horoskopi i Paolo Fox për nesër paralajmëron një tension të caktuar që me siguri do t’ju tërheqë nga e Premtja e kaluar.

Nëse kjo gjendje e keqe përhapet në marrëdhënie, ju mund të duhet të përballeni me momente shumë të ndërlikuara me partnerin tuaj. Kështu që ju duhet të keni më shumë durim.

Gaforrja

Fundjava do të fillojë në këmbën e duhur, por të Dielën mund të keni disa momente të këqija. Sugjerimi i Paolo Fox për nesër dhe ditët në vijim është të përdorni kujdes dhe të mos tregoni gishtin shumë te të tjerët.

Yjet janë të veçantë këto ditë, mund të ketë akoma diçka të gabuar dhe ju, në momentet më stresuese, nuk priren të kurseni kritika të ashpra. Kujdes nga fitnesi, sidomos stomaku.

Luani

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër do të keni më shumë vendosmëri , falë kësaj hëne dashamirëse. Sidoqoftë, Saturni do të fillojë një tranzit të ri të bezdisshëm dhe, nëse nuk i menaxhoni me kujdes financat tuaja, kjo mund t’ju shkaktojë disa probleme ekonomike.

Në përgjithësi, ju jeni duke kaluar një kohë të mirë në dashuri, dhe përgatituni për një verë edhe më premtuese! Ata që janë tashmë të fejuar në mënyrë sentimentale do të ruajnë harmoninë e çiftit; beqarët, megjithatë, do të kenë mundësi të reja takimesh!

Virgjëresha

Siç tregon dhe horoskopi i Paolo Fox, nesër do të jeni pak të mërzitur . Edhe pse qershori mbetet një muaj shumë premtues për punë, gjatë fundjavave do të përjetoni gjithmonë një lodhje fizike ose do keni disa diskutime të vogla familjare.

Ndoshta duhet të ngadalësoni ritmin për ditët e ardhshme dhe të rikuperoni energjinë!

Peshorja

Në 24 orët e ardhshme do të keni mundësi të reflektoni se çfarë të bëni në të ardhmen e afërt dhe duhet të përfitoni nga kjo! Qershori dhe korriku nuk do t’ju japin asgjë më shumë nga një këndvështrim ekonomik, përkundrazi, ka të ngjarë të bëhen sqarime , ndoshta të lidhura me një punë që nuk mund të rifilloni përpara gushtit.

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër dhe në ditët në vazhdim, duhet të përqendroheni më shumë në dashuri, sepse kjo mund të ju jepte një kënaqësi më shumë.

Akrepi

Ju duhet më shumë qetësi tani. Në punë ka disa projekte shumë të rëndësishme që janë duke u zhvilluar që do të japin fryte vitin e ardhshëm.

Sipas horoskopit të Paolo Fox, e Diela do të jetë një ditë e rëndësishme për marrëdhëniet dhe emocionet. Yjet ju ftojnë të heqni dorë nga e kaluara një herë e përgjithmonë!

Shigjetari

Sipas horoskopit të Paolo Fox, Hëna do të jetë në shenjën tuaj nesër, por në aspektin kritik me Marsin, kështu që do t’ju duhet të mbani pak kujdes . Keni kaluar momente mjaft stresuese kohët e fundit, por shumë shpejt do të rifitoni forcën e re fizike.

Ajo që ka rëndësi është të rikuperoni, madje gradualisht, dëshirën për t’u përfshirë, të lidheni me të tjerët dhe, mbi të gjitha, për të dashuruar.

Bricjapi

Të Dielën Hëna do të arrijë në shenjën tuaj dhe diçka më shumë do t’ju vijë . Tani për tani ju jeni një nga shenjat më të forta të zodiakut, por, si gjithmonë, ju duhet më shumë kohë para se të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Për këtë arsye, ju prireni të qëndroni një hap pas të tjerëve: keni shumë frikë të bëni rreziqe dhe nëse gjithçka nuk shkon mirë, bie dhe lëndoheni. Këshillat që ju jep Paolo Fox nuk janë që të vazhdoni me situatat që nuk ia vlen vërtet.

Ujori

Ju jeni gati të bëni diçka të rëndësishme. Tashmë nga Marsi 2019 ju keni vendosur të doni të revolucionarizoni jetën tuaj dhe për disa kohë tani dëshira është shndërruar në një imperativ të vërtetë.

Ju keni rikuperuar dëshirën tuaj për pavarësi dhe frymën tuaj të iniciativës. Tani, siç tregon Paolo Fox, ju doni të hidhni larg projekteve të vjetra dhe të krijoni synime më ambicioze. Dikush do të lëvizë shtëpi ose do të lëvizë për punë.

Peshqit

Nga e premtja në mbrëmje, do të keni disa shqetësime personale ose familjare pas jush . Këshilla e horoskopit të Paolo Fox për nesër është që t’i merrni gjërat me qetësi.

Qershori dhe korriku do t’ju lejojnë të filloni përsëri me punë dhe, ndoshta, do të merrni gjithashtu një konfirmim të mirë.
Në dashuri, megjithatë, ju keni ende probleme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*