“Do josheni nga një femër që po tenton t’ju manipulojë”, Meri Shehu paralajmëron kete shenje, kurse

Dashi
Do jete afer Marsit tuaj duke ju provokuar reagime zoteruese hakmarrese apo do josheni nga nje prezence shume e vendosur e nje femre qe deshiron tju manipuloj ndjenjat

Demi
Dikush do prek pikat tuaja te dobta ne kete fundjave dhe do ju terheq per hunde duke ju treguar qe edhe ju keni rene viktime e nje joshjeje apo tradhetie Ju mund te beheni nje arme manipuluese ne duart e te tjereve

Binjaket
Po shpetoni per momentin nga perballjet apo pasionet e medha pasi ju gjithmone e keni gati rrugen tjeter te kalimit ku askush nuk e di qe tju bllokoj

Gaforrja
Nje femer ambicioze dhe hakmarrese do manipuloj pozicionin tuaj ne pune apo ne cift duke ju bere qe kete fundjave te rrezikoni me shume se duhet ecurine tuaj te qendrueshme

Luani
Do kuptoni qe jeni duke ecur ne nje rruge qe e mendonit si rruga e te ardhmes por do jete nje rruge e stisur nga nje kundershtare femer e cila deshiron tju shkaterroj

Virgjeresha
Mund te ndjeheni fillimisht se jeni ju qe e drejtoni lojen ne cift apo nje marredhenie por shpejt do kuptoni qe jeni ne nje kurth ku duan tju marrin gjithcka sidmos ekeonmike

Peshorja
Mund te keni perball sot nje shok apo partner te tjetersuar ne ndjenje apo ne qellime dhe do kuptoni qe nje fryme e keqe i ka zaptuar llogjiken

Akrepi
Duhet te perdorni fantazine ne lidhje me punen aty ku rregullat po e benin te pamundur ecurine tuaj duke ju prere shume mundesi Ka ardh momenti i misterit joshjes dhe feminilitetit ne mendim

Shigjetari
Nje dite e veshtire kjo e sotmja ne lidhje me ceshtet errotike Nje xhelozi e madhe do ju pushtoj nga nje prezence e re prane partenrit tuaj erotik qe ju fut ne sfide

Bricjapi
Nje perballje e firte kete fundjave ne lidhje me ju ku do luftoheni apo do kerkojne tju eleminojne si figure e rendesishme duke ju nxjerre jashte loje Nje intrige femerore nuk do mungoj

Ujori
Ne shpirt keni vene qellime te cilat nese doni ti arrini duhet te ndryshoni staretegji ne sjellje apo ne mesazhet qe dergoni duke perdorrur me shume sharmin dhe joshjen tuaj

Peshqit
Nje energji jo e mire femerore ju ndikon qe te perballeni ashper me miqte tuaj duke ju futur ne ngateresa ne mendimet tuaja dhe duke ju bllokuar kendveshtrimin e se ardhmes Kujdes kujt i futeni ne pjese ne menyren e hovit qe jeni ndikuar

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*