Do qeshni me lot, Olsi Bylyku bën lëvizje se.nsuale me rrobat e plazhit të së dashurës (VIDEO)

Ai vazhdon të na bëjë për të qeshur edhe jashtë skenës së emisioneve humoristike. Bëhet fjalë për Olsi Bylykun, por kësaj here “partnere në kr im” është edhe e dashura e tij.

Ata janë bërë pjesë e një nga sfidave më virale tashmë në rrjete sociale. Ndërrimi i rrobave të partnerit.

Si fillim shihet Olsi me tuta të kuqe dhe bluze të bardhë, ndërsa e dashura e tij me një body ngjyrë rozë. Më pas, krejt papritur shihet Olsi me body rozë dhe e dashura e tij me rrobat e Olsit. Një lëmsh i vërtetë, por që na ka bërë të qeshim për disa sekonda.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*