“Doktori” z.bulon ngjarjen tròn.dítës, pòlicia fsheh p.èrdhù.n.ímin në grup të ínválides ne Lushnje

Me anën e një statusi në facebook, ish-kryeministri Berisha, ka publikuar mesazhin trò.ndítës që i ka ardhur nga një qytetar dixhital. Në mesazh thuhet se në fshatin Ardenicë të Lushnjës, pòlicia po fsheh një akt çn.jèrëzôr ku po fshihet pèrdh.ùními në grup i një vajze me problèmè në shëndetin mendor. Sipas dèn.oncùesit pòlicia po i bën pr.èsíon vëllait të të dhù.nùarës që mos ta bëjë publik lajmin.

Postimi i plotë:

Ak.uzon nár.kôpòlicine se fsheh pèrdh.ùnimin ne grup te invalides! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Zoti berisha. Desha de dè.nôncôj nje akt shn.jèrzor i cili ka ndodh ne fshatin ardenic te lushnjes ne meniren me b.árbáre esht pè.rdhù.nuar nje vajz me te meta mendore nga disa mò.stra te moshes se th.yèr dhe pòlicia nuk ka ba asnje nderhyrje dhe po i bèjnè pr.èsíon vellai te saj qe mos ta bej te madhe. Respekte per ti zoti berisha se vetem ti mund ta ngresh kte problem. Anonim te lutem

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*