Doli duke festuar dhe th.yer gota! Pellumb Pipero c.mend rrjetin: Une atyre u besova jeten, ja si eshte e verteta

Mjeku Pëllumb Pipero ka reaguar pas videos ku ai shfaqej me disa miq duke festuar.

Pëllum Pipero: Te jesh person publik mesa duket ka nje kosto kudo, edhe ne nuk i shmangemi dot. I mirekuptoj te gjithe! Nderkohe dua te sqaroj se video i perket nje dreke mes miqsh ne Velipoje, rreth disa muaj me pare, ne kushte krejt te tjera edhe pse me Covid, me te cilin duhet te mesohemi te bashkejetojme pse jo. E ritheksoj, dreka ishte mes miqsh, te cileve duke i respektuar ju kam besuar jo vetem fytyren por edhe jeten!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*