E la ne det te mb.ytej ne Velipoje! Si u njoh vajza me 24 vjecarin! E tm.e.rrshme cfare tha kur e gjeten

Report Tv ka siguruar foton e 25-vjeçarit, Indrit Bajraktari i cili së bashku me Enisa Dodën kishim marrë motorin e ujit për të bërë xhiro në Velipojë.

Bajraktari arriti të dilte në breg, ndërsa 17-vjeçarja u gjet e paj etë nga disa peshkatarë.

Dy shimet për ngjarjen e rëndë në Velipojë ku u gjet e mb ytur 17-vjeçarja, kanë lindur nga pronarët e motorit të ujit të cilët nuk i lënë më shumë se 30 minuta motorët dhe kanë nisur kër.kimet në det.

Ato janë nisur me varkë për të gjetur motorin, por aty kanë takuar të riun i cili në dë.shminë e tij ka gënjyer. Ai po kthehej me not në breg dhe kur është pyetur nga pronarët e skafit ka deklaruar se “vajzën e ka marrë xhaxhai i saj”. Sipas gazetarit të Report Tv, Ergys Kavaja të rinjtë ishin njohur së bashku në rrjetet sociale./shqiptarja

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*