E dhi.mbshme/ Gjendet i vd.ékur në kázanin e pléhrave një fëmijë 2-vjeç në Tiranë

Një ngjarje tro.nditëse ka ndodhur sot në kryeqytete ku një fëmijë rreth moshës 2-vjeç është gjetur i paj.etë në një kazan plehrash.

Ngjarja e rë.ndë ka ndodhur në zonën e “Ali Demit” ndërsa nuk dihet identiteti dhe rrethanat në të cilat ka përfunduar aty.

Lajm në përditësim…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*