E dhim.bshme në Tiranë, 18-vjeçarja hi.dhet nga kati i tretë i pallatit, ja cndodhi me te

Një ngjarje e rë.ndë është regjistruar këtë mesditë në Tiranë, në rrugën “Metush Luli”.

Sikurse njofton policia, një 18-vjeçare është he.dhur nga kati i tretë i pallati ku banon, duke te.ntuar t’i japë f.und jetës.

E reja është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes./Opinion

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*