E f.rikësuar se i marrin burrin e ri Markun? Rudina Dembacaj ben “kër.cënimin” e papritur (FOTO LAJM)

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në shoëbizin shqiptar që pas ndarjes nga bashkëshorti dhe nisjes së një romance me ish-deputetin Mark Frroku.

Së fundmi Dembacaj ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto së bashku me Mark Frrokun ku të shumtë qenë komentet.

“Po e zgjodhe me të mirë se veten ta marrin të tjerat prandaj kujdes”, shkruhet në një koment.

“Le të tentojnë 😉”, i kthehet Rudina.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*