E f.yente burrin se ishte dështak, ngel me gisht në gojë kur fiton 76 milion dollarë, ja cfare i ben burri

Një burrë nga Britania e Madhe ka fituar lotarinë e cila kishte arritur në shumën marra mendëse prej 76 milion e 369 mijë euro.

Britaniku Andreë Clark i cili është mekanik në profesion gjeti me saktësi të gjitha numrat e lotarisë dhe tani është më i pasur se aktorë të famshëm si Daniela Craig apo kengetar si Ed Sheeran.

Miliarderi britanik bleu menjëherë një vilë luksoze prej 400 mijë eurosh dhe 6 makina me vlerën e 660 mijë eurove. “Kam shpenzuar deri tani 1 milion dhe as që me duket gjë me gjithë këto para.” tha Andreë për the Mirror.

Gruaja e tij Natasha e ta llte atë duke i thënë se s’kishte për ta fituar kurrë lotarin prandaj ai zgjodhi të mos i blejë asgjë, madje as edhe një palë kepucë që ajo i ka kërkuar. “Unë se prisja kurrë që ai të fitonte dhe e ta llja. Tani nuk më blen as këpucët që unë dua dhe që kushojnë 100 euro”, u shpreh ajo.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*