E fundit! Gru sht mes dy femrave dentiste në mes të ish-Bllokut, e reja që llon me shuplakë kolegen pas sh errit

Dy vajza me profesion stomatologe janë përl eshur me njëra-tjetrën në mes të rrugës. Sipas njoftimit nga Policia e Tiranës, bëhet me dije se dy personat, me inicialet E. L, dhe G. V., të dyja me profesion stomatologe, janë zënë me njëra-tjetrën.

Ngjarja, mësohet të ketë ndodhur në rrugën Ibrahim Rugova, një ditë më parë, në oborrin e Qendrës së shërbimit Mjekësor.

Sipas të njëjtave burime, bëhet me dije se vajza me inicialet E. L., ka go ditur me shuplakë kolegen e saj. Kjo e fundit, e ka paditur.

Njoftimi i policisë

Më datë 16.06.2020, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetases E. L, me profesioni stomatologe, sepse në orën 09:30, në rrugën “Ibrahim Rugova”, në oborrin e Qendrës së shërbimit Mjekësor, ka goditur me shuplakë në fytyrë shtetasen G. V me profesion stomatologe.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*