E fundit! Inf ektohet me koronavirus gazetari i njohur shqiptar, reagimi i tij nuk pritej

Gazetari i njohur shqiptar Berat Buzhala: Megjithate kjo dite nuk paska qene e duhur per presidentet 🙂

Sot e kam kry nje test ne QKUK dhe kam dale pozitiv, pra e kam virusin e njohur si COVID 19. Ne anen tjeter Leonard Kerquki qe rri non stop bashke me te ka dale negativ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*