E fundit! Rikthehen tërmetet, lëkundje e fr.ikshme ne Shqiperi (epiqendra)

Vijojnë lëkundjet e lehta të tërmetit në vendin tonë.

Një tjetër lëkundje është regjistruar pak minuta më parë në detin Adriatik me magnitudë 3.6.

Lëkundja u ndje në Durrës dhe Tiranë, ndërsa nuk raportohet për d ëme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*