E fundit! Shtrohet ne spital nga koronavirusi biznesmeni dhe deputeti i PS-së,

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, për qytetin e Vlorës, Fatmir Toçi ka rezultuar poz itiv me COVD-19. Lajmin e bëjnë me dije burime për oranews.

Mësohet se ish-deputeti Toçi ndodhet i shtruar në spital, në gjendje të stabilizuar. Toçi është edhe presidenti i shtëpisë botuese TOENA si dhe kreu i Lidhjes së Botuesve Shqiptarë.

Të njejtat burime bëjnë me dije se edhe doktori i shkencave mjekësore, Besim Elezi dyshohet se është prekur nga koronavirusi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*