E fundit! Vjen lajmi tro nditës për ‘Mikun e ngushtë të Kryeministrit Rama’, sapo ka ndodhur

Bashkëshortja e ish-kryebashkiakut të Durrësit, si dhe vetë Vangjush Dako mësohet se kanë dalë poz itiv me koronavirus. Siç raporton faxëeb, bashkëshortja e Vangjush Dakos, punonte në Drejtorinë e Shëndetit Publik, institucion i cili është mbyllur tashmë nga ISHSH dhe po kryhen të gjitha dizinfektimet.

Bëhet me dije gjithashtu se të gjithë anëtarët e familjes janë karantinuar në banesë, ndërkohë që vijon hetimi epidemiologjik për kontaktet që ata kanë pasur gjatë gjithë këtyre ditëve./ORA NEWS

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*