“E kam takuar, tani ai po…”, miku i ngushtë jep lajmin e m.adh për Michael Schumacher

ZhanTodt th yen heshtjen dhe mungesën e informacionit që rrethon Majkëll Shumaker. Todt është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, nga të paktët që ka folur mbi gjendjen e tij shëndetësore.

Presidenti i FIA ka deklaruar së fundmi se ka takuar 7 herë kampionin e botës në shtëpinë e tij në Gjenevë. Todt ka theksuar se shpreson që shumë shpejt edhe e gjithë bota mund ta rishohë.

“Po, e kam takuar Schumin, shpresoj që të gjithë mund ta shohin shumë shpejt”, u shpreh Todt duke dhënë një sinjal të qartë se shëndeti i tij po përmirësohet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*