E kujtoni Gaviotën? Aktorja jep lajmin e mirë pas kaq shumë vitesh

Angélica Rivera, ish zonja e parë e Meksikës dhe aktores së Televizës, konfirmoi që ajo do të kthehet në televizion. Që nga largimi i saj nga Los Pinos dhe ndarja nga ish-presidenti Enrique Peña Nieto, ka pasur shumë spekulime për një rikthim të mundshëm në ekranin e vogël në një telenovelë, megjithatë, deri më tani nuk është njohur asnjë projekt për të cilin bën pjesë Rivera.

Deklarata e aktores dhe modeles 51-vjeçare u lëshua në përgjigje të një pyetje nga vajza e saj, Sofía Castro, e cila po i përgjigjej pyetjeve personale në llogarinë e saj në Instagram.

Në njërën nga “storyt”, të ndara nga Sofja në rrjetin social, Angélica u përgjigj në mënyrë pozitive në pyetjen nëse ajo do të kthehet në televizion, por ajo nuk hyn në detaje ose nuk përfshihet në këtë temë, në fakt, ajo nuk kthehet të shohë te kamera.

Sofja regjistroi “storyt” e saj në Instagram nga një shtrat në të cilin ajo pushonte pranë nënës së saj, e cila flinte me shpinë pranë saj, pak e përqendruar në bisedën e saj të largët me ndjekësit. Castro Rivera lexoi një nga pyetjet “A do të kthehet nëna juaj në televizion? “dhe pëshpëriti ” këtu është “ për t’u treguar përdoruesve që ajo mund të jepte një përgjigje vetë. Pastaj ajo ngriti zërin dhe përsëriti pyetjen për nënën e saj. “Po”, tha me zë të ulët Angelica, e cila nuk ishte shumë e interesuar, shkruan meganews.al.

Sofja Castro brohoriste nënën e saj me një shprehje ngazëllimi dhe befasie, sytë dhe gojën e saj të hapur dhe një klithmë të ngritur lart. “Lajme” ishte fjala me të cilën ajo shoqëroi fragmentin audioviziv.

Pjesa tjetër e storyve të saj kishin të bënin me zakonet e saj të ngrënies, stërvitjes dhe kujdesit personal, si dhe marrëdhëniet e prindërve të saj.

Në fillim të këtij viti Sofia pastroi publikisht thashethemet se nëna e saj planifikonte të linte Meksikën për të banuar në Evropë. Me atë rast, vajza e aktores gjithashtu theksoi se nëna e saj po planifikonte të kthehej në televizion:

“Nëna ime është shumë e qetë, nëna ime e di se është në Miami, ajo është në mes të Miami dhe Meksikë, duke parë kur kthehet në televizion, ajo është shumë e përqendruar tek ne, tek ajo dhe babai im gjithashtu, kështu që ata nuk po shkojnë askund “.

Sidoqoftë, është thënë se Rivera ishte këshilluar të mos kërkonte role në projekte televizive në Meksikë, për shkak të dëmtimit të imazhit të saj pas skandalit të “Shtëpisë së Bardhë” dhe, në përgjithësi, për shkak të mandatit të ish-burrit të saj.

Që nga ndarja e saj nga ish-presidenti Enrique Peña Nieto në vitin 2019, Angélica Rivera ka mbajtur një profil të ulët dhe të largët nga media, edhe pse herë pas here ajo rishfaqet në opinionin publik për shkak të veprimtarisë së vajzave të saj ose gabimeve dhe aksidenteve të të miturit. Ajo u shfaq gjithashtu në ditëlindjen e saj në 2 gusht, vetëm për të falënderuar urimet që fansat e saj i dërguan në Instagram.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*