E kujtoni vogelushin qe ngeli ne Siri, Alvin Berisha mbërrin në Shqiperi, nuk do e besoni sa ka ndryshuar (Foto)

Djali 11-vjeçar Alvin Berisha, i cili u shpëtua nga kampi Al Hol në Siri ka mbërritur në Durrës me babain e tij.

Ky i fundit, Afrim Berisha ka postuar në profilin e tij në Instagram disa foto me djalin e tij pranë portit.

Djali duket se është në gjendje të mirë shëndetësore. Pas largimit nga kampi Al Hol, ai iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në këmbë.

Ai mbeti i pla gosur gjatë një ate ntati me bo mbë në Siri ku fatkeqësisht hum bi jetën nëna e tij.

Por duket se ai e ka marrë veten nga dëmtimi dhe duket i lumtur pranë babait të tij.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*