E la krimineli qe e mbante me leke, kengetari ne amerike e nxorri nga shtepia, Kejvina Kthella detyrohet te beje veprimin e papritur (VIdeo)

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella ka vendosur që të bëjë një ndërhyrje kirurgjikale për pamjen e saj të jashtme.

Ajo ka publikuar vetë se ka ndërhyrë në buzë duke i zmadhuar me acid hyaluronic tek mjeku i saj i besuar.

“Vendosa dhe unë të prekja pak buzët. E kush mund të mi bënte më mirë se ai,”-shprehet Kejvina teksa tregon edhe mjekun që i ka bërë ndërhyrjen.

Kejvina Kthella u vu për disa muaj në fokus të mediave, pasi iu zbulua lidhja me Redjan Rrajën, nipin e deputetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rraja.

Rraja aktualisht ndodhet pas he kurave, pasi akuzohet për atentatin ndaj Porkurorit Arjan Ndoja, ngjarje ku mbeti i vd ekur shoferi i këtij të fundit, Andi Maloku. Ndërsa së fundmi, ajo është përfolur për një lidhje me reperin nga Kosova, Seven Saraçi, por dhe ai e nxorri nga shtepia se fundmi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*