E r ëndë! V.ar veten 28-vjeçari shqiptar ne mes te qytetit (DETAJET E PARA)

Një ngjarje tr.agjike raportohet nga qyteti bregdetar i Durrësit ku një i ri i ka dhënë fu.nd jetës.

Policia bën me dije se, sot më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vet.ëv.arur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç, banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndë.rruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Kujtojmë se edhe ditën e djeshme edhe një 29-vjeçar i pre.kur me COVID u h.odh nga dritarja e spitalit Shefqet Ndroqi duke i dhënë fu.nd jetës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*