E rende/ Stresi publikon foton e ARK IVOLIT në mes të shtëpisë: Vetëm kush e ka provuar mund…(foto)

Reperi Stresi ka sh okuar sot ndjekësit, teksa ka publikuar në Instastory një foto arki voli, ku ka zbuluar dhe lajmin e hidhur se qeni i tij Dei, ka ngordhur.

‘Lamtumire Dei. Askush smund ta kuptoje dashurinë apo dhi mbjen për të, vetëm kush e ka provu vetë‘- janë fjalët prekëse të reperit.

Duket se Stresi ka pasur një lidhje shumë të fortë me qenin e tij dhe humbja e këtij të fundit e ka bërë shumë emocional.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*