E t.allen dhe f.yen rende për peshën, Eni Çobani ja m.byll gojën të gjithëve me këto fjalë

Si kurrë më pare juristja e njohur, Eni Çobani këtë verë ka postuar edhe foto me bi kini nga pushimet që po kalon me familjen. Ama këto foto nuk janë pritur mirë nga të gjithë dhe komentuesit kanë nisur t’i vënë në dukje peshën juristes.

Dhe kjo ka bërë që Çobani me anë të një postimi në Instagram ku shfaqet në plazh, me bi kini dhe e mbështjellur me një shall, shkruan se ndihet rehat me trupin e saj dhe i këshillon kritikuesit të merren me veten para se të komentojnë për të.

“Sa me vjen per te qeshur me ca qe merren akoma sesa peshojne.Une dua tju bej nje pyetje mendjen e keni peshuar ndonjehere sa ju rendon.
Ate shendosheni sa me shume se duke thare trupin po i thani te gjitha.Merruni me veten para se te merreni me te tjeret.
Ps.Per te gjithe te interesuarit ndjehem shume mire me kete qe Zoti me ka falur,shendetin”, shkruan juristja.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*