E tm errshme në Pogradec, djali v.ret me th.ikë nënën

Një person ka v rarë me th ikë nënë e tij në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas pasditen e sotme.

Mësohet se vi ktima është një 70-vjeçare me inciale F.Ç. Menjëherë pas k rimit, policia ka shoqëruar autorin e vr asjes, 44-vjeçarin me iniciale O.Ç.

Dyshohet se 44-vjeçari vu an nga probleme të shëndetit mendor dhe përpara se të kryente kr imin ishte përl eshur me vëllanë tjetër. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*