E tr.ishte! H.umb jeten nga koronavirusi djali i ish-deputetit shqiptar

Një person ka vd.ekur nga koronavirusi në Deçan.

Lajmin për vde.kjen e tij e bëri të ditur kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, përmes një postimi në Facebook.

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin për nd.arjen nga jeta të bashkëvendasit tonë Xhavit Alimusaj nga Strellci (djali i veprimtarit dhe ish-deputetit Nimon Alimusaj) i cili humbi je.tën në përballje me vir.usin COVID-19. Ju lutem kujdesuni për shëndetin tuaj e respektoni udhëzimet, sepse tani nuk është koha për mosbindje. Ngushëllime të sinqerta familjes”, ka shkruar Ramosaj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*