E trishte! Deputeti i njohur shqiptar humb njeriun e zemres, perlot rrjetin me dedikimin (FOTO)

Deputeti i opozitës, Andi Përmeti ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale një lajm të hidhur për familjen. Përkah fotove të njeriut të dashur.

Përmeti njofton vdekjen e gjyshit të tij për të ciolin thotë se do ta mabjë mend gjithmonë duke kërcyer dhe qeshur.

“Do te te mbaj mend gjithmone duke kercyer dhe duke qeshur. Sot, ke perqafuar perseri gjyshen Veren. Te dua shume dhe faleminderit per cdo sakrifice te bere per mua.
U prefsh ne paqe gjysh!”, shkruan deputeti.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*