E trishte! Fëmijët i çuan lule për ditëlindje/ Ndërron jetë pacientja tek Infektivi ne Tirane!

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, sot në mëngjes, publikoi një foto nga Infektivi, të një gruaje që festonte ditëlindjen. Fëmijët në pamundësi për ta uruar nga afër, i kishin dërguar një tufë me lule dhe një dedikim.

Fatkeqësisht në media mësohet se pacientja ka ndërruar jetë sot. Ajo është në mesin e 4 vikt imave që u shënuan orët e fundit. /L.F-dritare.net

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*