E trishte! Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar

Ditën e sotme është ndarë nga jeta Arian Musa, sipërmarrësi i njohur shqiptar, menaxher i disa bizneseve shit-blerje makinash, import-eksport mallrash etj.

Lajmin e ka bërë me dije kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i cili përmes një shënimi në facebook, i shpreh ngushëllimet familjes Musa.

Duka e shenjon të sotmen një ditë të hidhur, teksa thotë se të gjithë humbën një mik dhe një koleg.

Postimi i Agron Dukës

E sotmja është një ditë e hidhur. Humbëm një mik dhe një koleg. Arian Musa, që të gjithë e njihnin si ‘Noshi’, u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me sëmundjen. Një burrë plot energji dhe humor, i guximshëm dhe i suksesshëm në sipërmarrje, plot dashuri për jetën, familjen dhe miqtë e tij. Ngushëllimet dhe lutjet e mia shkojnë sot tek familja Musa, që humbi njeriun e saj të shtrenjtë.

I lehtë të qoftë dheu miku im!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*