E trishte! U shtrua në gjendje të rëndë, vd es nga Covid Drejtori i Spitalit te njohur (EMRI-FOTO)

Ndërron jetë nga COVID-19, mjeku Anibal Byberaj. Mësohet se mjeku pneumolog u paraqit dje në spitalin COVID2 në gjendje të rëndë shëndetësore.

Nuk dihet ende se prej sa ditësh mjeku ishte i prekur nga koronavirusi

Byberaj ka qenë mjek në Tropojë, ka mbajtur dhe postin e drejtorit të spitalit të Tropojës, duke iu shërbyer qindra qytetarëve.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*