E trishtë V des nga Covid shefi i birrës me te mire shqiptare

Një lajm i hidhur u shënua për familjen Jusufi të martën. Është mësuar se Ernest Jusufi, drejtori i birrës “Peja” ka ndërruar jetë në Shkup pasi ishte i inf ektuar me COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga gazetari Adriatik Kelmendi me anë të një postimi në rrjetrt sociale.

Ai ka shkruar:

Ernest Jusufi, një afarist shembull dhe një shok i mirë. Ngushëllime familjes dhe miqve të shumtë!
Ai ishte prezent në industrinë e ushqimit që nga viti 2005 dhe ka patur postin e drejtorit ekzekutiv të ‘Devolli Distrubution.’

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*