Ekskluzive/ Dalin fotot e nxehta të Adjola Lakrës: E dashura qe nxorri ne p.rite Hekuran Billës punonte në Chat L.ine

Një ditë më parë, policia arr estoi 26-vjeçaren, Adjola Lakra, si bashkëpunëtore në vr asjen e Hekuran Billës më 11 qershor në Tiranë.

Ajo aku zohet se ka thirrur për takim Hekuran Billën duke bashkëpunuar me autorët dhe duke i ndihmuar ata në kryerjen e at entatit ndaj 40-vjeçarit.

Sipas hetimeve, Lakra ishte personi i fundit që ka pasur komunikim me Billën, ndaj të cilit u që llua me 19 pl umba aut omatiku MP5, dy prej të cilëve e kapën në trup duke i ma rrë jetën.

Ndërkohë, JOQ Albania mëson ekskluzivisht detaje nga e shkuara e 26-vjeçares me origjinë nga Berati.

Sipas një dëshmie të mbërritur në redaksinë tonë, Adjola Lakra ka punuar disa vite në Chat Line, ku ofronte shfaqje er otike në kamera në këmbim të pagesës.

JOQ Albania ka siguruar edhe disa nga fotot er otike të 26-vjeçares në llogarinë e saj në uebsajtin për të rritur, ku ajo mban pseudonimin “BlondeStorm”, ndësa prezantohet si Arjola nga Berati.

Dëshmia për JOQ:

Pershendetje joq! Pashe nje shkrim te tuajin per adjola lakren. Ajo ka pas punuar me chat line shif fotot. Jam i sigurt qe eshte ajo, 100%. Ka punuar 2-3 vjet ne adu ltwork edhe me site te tjera.
Kujtojmë këtu se, pas dy javësh ndjekje dhe verifikim ndaj 26-vjeçares, policia dhe prokuroria e Tiranës janë bindur se Adjola Lakra, e dashura e Hekuran Billës, ka bashkëpunuar me Viktor Markun dhe Sabastian Malin, për të ekzekutuar Billën.

Dyshohet se ajo ka dhënë informacion tek Sebastian Mali dhe Viktor Marku, për vendodhjen e Hekuran Billës.

E arre stuara Adjola Lakra pritet që në ditët në vijim të dalë para gjykatës së Tiranës, për tu njohur me masën e sigurisë “ar rest në bu rg”.

Kush është Adjola Lakra?

26 vjeçarja rezulton të jetë banore e lagjes ‘28 Nëntori’ dhe banesa e familjes së saj ndodhet në rrugën ‘Dhimitër Kolea’ në Rajonin nr.2 të Beratit, por prej vitesh në atë shtëpi nuk banon më askush nga familja e saj.

Mësohet se se Adjola Lakra ka qëndruar në qytetin e Beratit deri në moshën 18-vjeçare dhe pasi mbaroi Shkollën e Mesme të Përgjithshme ‘Babë Dudë Karbunara’ ajo u largua për të ndjekur studimet e larta dhe nuk u kthye më në Berat.

Dy vite më vonë edhe prindërit dhe vëllai i saj u shpërngulën të gjithë për të jetuar familjarisht në Tiranë edhe pse ende figurojnë banor të Rajonit nr.2 në Berat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*